KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 11564341
nr 1156 4341
Ulf Rahmberg
(f. 1935), Sverige
Blandteknik, Komposition, signerad a tergo, motivet: 22x29 ca
Ulf Rahmberg, svensk konstnär, grafiker, tecknare född 1935 i Borås.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 22 januari 2018
kl 20:59:40
300 kr
350 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
Ulf Rahmberg
Läs mer om Ulf Rahmberg