KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 11564341

nr 1156 4341

Ulf Rahmberg

(f. 1935), Sverige

Blandteknik, Komposition, signerad a tergo, motivet: 22x29 ca

Ulf Rahmberg, svensk konstnär, grafiker, tecknare född 1935 i Borås.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 22 januari 2018
kl 20:59:40

Ulf Rahmberg

Läs mer om Ulf Rahmberg